عمومی

روش های درمان اختلال نعوظ

چه چیزی باعث اختلال نعوظ می شود؟راه های درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) چیست؟

عوامل متعددی می توانند اختلال نعوظ را ایجاد کنند ، از جمله مسائل روانی تا پزشکی. گاهی اوقات داروهای تجویز شده مانند داروهای شیمی درمانی ، داروهای ضدافسردگی ، آرام بخش ، آنتی هیستامین ها و شل کننده های عضلانی می توانند در ناتوانی جنسی نقش داشته باشند ، هرچند که ممکن است موقتی باشد. مسائل مهم بهداشتی عبارتند از:

فشار خون بالا

دیابت

چاقی

سکته

تصلب شرایین

اختلالات عصبی

بیماری کلیوی

برخی از مسائل روانی عبارتند از:

افسردگی

فشار

مسائل مربوط به رابطه

اضطراب

 برخی از درمان های طبیعی اختلال نعوظ که می توانید پیاده سازی کنید چیست؟

  1. به طور منظم ورزش کنید.

یک شیوه زندگی سالم از بسیاری مشکلات پزشکی از جمله ناتوانی جنسی جلوگیری می کند. هنگام تمرین ، گردش خون افزایش می یابد ، که به نعوظ کمک می کند. ورزش همچنین باعث افزایش تستوسترون و در نتیجه میل جنسی شما می شود.

  1. غذای سالم مصرف کنید.

ما به شما توصیه می کنیم غذاهایی بخورید که سرشار از ویتامین و پروتئین بدون چربی است. تماشای دقیق آنچه مصرف می کنید به شما در جلوگیری از برخی شرایط مانند دیابت و گرفتگی عروق کمک می کند. همچنین ، غذاهای سالم از چاقی جلوگیری می کند ، که تا حد زیادی به درمان اختلال نعوظ کمک می کند.

  1. روان درمانی را امتحان کنید.

مسائل روانی مانند استرس و افسردگی موجب کاهش اشتهای جنسی می شود ، عاملی که به طور قابل توجهی بر عملکرد جنسی شما تأثیر می گذارد. درصورتی که تحت فشار زیادی از محل کار قرار دارید یا با مشکلات رابطه روبرو هستید ، توصیه می کنیم از خدمات مشاوره حرفه ای استفاده کنید.

4- از کشیدن سیگار یا مصرف زیاد الکل خودداری کنید.

سیگار کشیدن و نوشیدن مشروبات الکلی خطر ابتلا به اختلال نعوظ را افزایش می دهد زیرا جریان خون به آلت تناسلی کاهش می یابد و متعاقباً آلت تناسلی از نعوظ جلوگیری می کند.

  1. به اندازه کافی بخوابید.

بین الگوی خواب سالم و زندگی جنسی سالم رابطه مستقیم وجود دارد. هر زمان که به اندازه کافی بخوابید ، سطح تستوسترون افزایش می یابد زیرا وقتی بدن شما به اندازه کافی استراحت می کند ، می تواند به طور موثر ترشح هورمون های جنسی را کنترل کند. افزایش تستوسترون منجر به افزایش میل جنسی می شود.

اختلال نعوظ - ناتوانی جنسی

کدام آزمایش ها را می توان برای کشف علت بیماری انجام داد؟

آزمایش خون به تعیین سطح تستوسترون و سطح گلوکز کمک می کند. یک آزمایش اساسی دیگر سونوگرافی است که جریان خون را بررسی می کند. گاهی اوقات اشعه ایکس لگن و سی تی اسکن انجام می شود ، عمدتا در صورتی که زمینه ای با بیماری مانند سرطان مشخص شده باشد.

 

مطالب و محصولات مرتبط:

علل اختلال نعوظ در آقایان

زودانزالی چیست؟

اندازه و سایز طبیعی آلت چقدر است؟

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *